Mamy III miejsce!!!

Mamy III miejsce!!!

2 grudnia 2014 r. w hali sportowej w Grabowie nad Prosną odbył się Finał Rejonu Kalisz w Halowej Piłce Nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2014/2015.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny ze szkół w Koźminie Wlkp., Kaliszu (SP nr 16), Odolanowie, Pleszewie (SP nr 2), Kuźnicy Grabowskiej, Kierznie i Grabowie nad Prosną. Mistrzem rejonu została drużyna ze SP w Koźminie Wlkp.

Nasza drużyna rozegrała mecz z reprezentacją Kuźnicy Grabowskiej, z którą wygraliśmy 2 : 1 oraz z reprezentacją Odolanowa, z którą zremisowaliśmy 1 : 1. Pomimo tej samej ilości punktów, różnica bramek zaważyła o tym, że w grupie zajęliśmy 2 miejsce i mieliśmy możliwość zagrać o 3 miejsce.

Ostatni mecz o 3 miejsce zagraliśmy z gospodarzami zawodów z Grabowem nad Prosną. Nasza drużyna zdecydowanie pokonała rywali 3:1. Uczniom reprezentującym naszą szkołę gratulujemy 3 miejsca :-). Jest to pierwszy tak duży sukces zespołu piłkarskiego. Skład drużyny: Bachorski Daniel, Szymczak Dawid, Bryl Norman, Biadała Filip, Sołtysiak Konrad, Czajka Jakub, Rybacki Damian, Reszka Julian, Radomski Dawid, Matysiak Kamil i bramkarz Kurek Alan.