Wiwat dziadkowie !

Wiwat dziadkowie !

8 stycznia zaprosiliśmy swoich dziadków do szkoły. Na spotkanie z dziadkami przygotowywaliśmy się od kilku dni. W czwartek upiekliśmy pyszne ciasteczka i rogaliki z jabłkami i cynamonem. W piątek zrobiliśmy torciki z galaretką. Uroczystość rozpoczęliśmy przedstawieniem jasełkowym „Z pokłonem u żłóbka”. Wspólnie z dziadkami śpiewaliśmy kolędy. Potem recytowaliśmy wiersze i śpiewaliśmy piosenki o babci i dziadku. Złożyliśmy wszystkim dziadkom życzenia z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. Za okazane serce i zaangażowanie w życie naszej klasy babcia Poli pani Krystyna Horoszkiewicz i dziadkowie Kai i Wiktorii pan Bogdan Skitek oraz pan Lech Wdowczyk zostali wyróżnieni dyplomami.
W podziękowaniu za troskę i opiekę wręczyliśmy dziadkom piernikowe serca, pięknie polukrowane i ozdobione suszonymi owocami oraz cukrowymi ozdobami. Pola Królikowska, Julia Wanat i Miłosz Grzechowiak uświetnili naszą uroczystość piękną grą na fortepianie i akordeonie.
Wszyscy dziadkowie dziękowali nam za tak miłe przyjęcie i żałowali, że jest to ostatnie spotkanie.
Podziękowania należą się też naszym mamusiom i tatusiom, którzy pomogli nam w przygotowaniu tej uroczystości. Mamy nadzieję , że będzie to niezapomniane spotkanie dla naszych ukochanych dziadków.

Uczniowie klasy III a

Zdjęcia: rodzice uczniów klasy III a