„Wakacyjny Mistrz Ortografii” – zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu ortograficznego

„Wakacyjny Mistrz Ortografii” – zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu ortograficznego

Portal edukacyjny dyktanda.pl serdecznie zaprasza na drugą edycję konkursu ortograficznego, pod nazwą „Wakacyjny Mistrz Ortografii”. Skierowany jest on do osób, którym rozwiązywanie dyktand sprawia przyjemność. Start konkursu będzie miał miejsce już w piątek 26 czerwca, potrwa on aż do 7 września 2020 r. Oprócz mistrzowskich tytułów i dyplomów, na laureatów czekają liczne wartościowe nagrody. W puli nagród czeka ponad 90 atrakcyjnych zestawów z nagrodami. Znajdą się w nich m.in.: konsola do gier Xbox One X, hulajnoga elektryczna Mi Electric Scooter, dron X-Bee Drone 9.5 GPS, książki, sprzęt wakacyjny, gry video i wiele, wiele innych.
Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Dołączcie do zabawy i uczcie się ortografii z przyjemnością!
Konkurs podzielony będzie na 5 dwutygodniowych etapów + Wielki Finał, który wyłoni Wakacyjnego Mistrza Ortografii. Uczestnicy rywalizować będą w pięciu grupach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). Im więcej dyktand uczestnik rozwiąże poprawnie, tym więcej punktów zdobędzie, co wpłynie na wyższą pozycję w rankingu. Serdecznie zachęcamy także do pilnego śledzenia facebook.com/dyktandapl/, gdzie przeprowadzony będzie  dodatkowy konkurs-niespodzianka.
Dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/mistrz_ortografii_i.html. Nagrody trafią do co najmniej 90 uczestników konkursu „Wakacyjny Mistrza Ortografii”. 75 nagród przyznamy podczas rozgrywek w etapach, a 15 w Wielkim Finale. Cały czas zgłaszają się kolejni sponsorzy, dlatego nie wykluczone jest powiększenie liczby nagród.
Wszystkim uczestnikom już teraz życzymy powodzenia!!!