UWAGA!

UWAGA!

Wraz  z 1 września ruszył w szkole podstawowej konkurs edukacyjny Bezpiecznie Tu i Tam, który potrwa do marca 2017 roku.

Bawimy się wszyscy: nauczyciele, rodzice, uczniowie. Razem poznajemy zasady bezpiecznego korzystania z Internetu i technologii. Uczestnicy  konkursu dowiedzą się  m.in. czym jest cyberprzemoc, jak uniknąć zagrożeń w Internecie i jak rozmawiać  o nich z dzieckiem, jak odpowiednio zabezpieczyć urządzenia i jak reagować, gdy coś niepokojącego zdarzy się w sieci.

Bezpiecznie Tu i Tam to także wsparcie techniczne infolinii dla rodziców i nauczycieli 800 100 100, która ma na celu pomóc dorosłym w ich staraniach o bezpieczeństwo dzieci.

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy Was do udziału w konkursie Bezpiecznie Tu i Tam, do którego przystąpiła nasza szkoła. Liczymy, że zaangażujecie się w grę o cenne nagrody, z których będzie mogło korzystać Wasze dziecko.

Wyzwania konkursowe czekają na  wszystkich uczestników rywalizacji- dzieci, nauczycieli i Was – Rodziców. Każdy poprzez swój udział zbiera punkty dla szkoły.

Ta szkoła, która zdobędzie ich najwięcej, wygra nowoczesny sprzęt multimedialny o wartości 30 tysięcy złotych.

 

 

Zespół ds. certyfikacji Bezpiecznie Tu i Tam