Tydzień Supermocy Uczniowskiej

Tydzień Supermocy Uczniowskiej

Z inicjatywy @Joanna Gadomska już po raz kolejny odbędzie się akcja pod hasłem „Tydzień Supermocy Uczniowskiej”. Wspaniały pomysł i wiele cudownych działań, których celem jest uświadomienie uczniom, że mają wiele wspaniałych cech, mocy, które pozwalają im osiągnąć w życiu wiele sukcesów. Mój mały wkład w tę akcję, to kolejna karta w wersji dla chłopców i dziewczynek. Chciałam, aby uczniowie zastanowili się nad frazeologizmem „rozwijać skrzydła” i aby przemyśleli, co pozwoli im na osiągnięcie sukcesu. Myślę, że ważną rzeczą jest też to, żeby dzieciaki wiedziały, że mogą liczyć na wsparcie, stąd prośba
o wpisanie na karcie osób, które mogą im pomóc. Deklaracje dorosłych „pomogę ci” niekoniecznie muszą być dobrze odbierane (zwłaszcza przez młodzież), ale, kiedy uczniowie sami zauważą, że może być potrzebne wsparcie z zewnątrz, spojrzą na to z innej perspektywy.

Zaczynamy już w poniedziałek, przyłączyliśmy się do akcji „ Tydzień Supermocy Uczniowskiej”  Obserwujcie nasze działania, które na bieżąco będziemy wrzucać  na stronkę szkoły. Pozdrawiamy i niech moc będzie z Wami.

Koordynatorki: Ewelina Kuczyńska, Romana Adamek