Takiej zabawy już dawno nie było…

Takiej zabawy już dawno nie było…

W ubiegły piątek, 21 października, odbyła się szkolna dyskoteka przygotowana przez SU Gimnazjum, podczas której do grona szkolnych uczestników imprez przyjęci zostali uczniowie klas I.

1

Z inicjatywy dziewcząt z klasy III c oraz opiekuna SU w jednej z szatni przygotowana została sala przezwyciężania strachu, w której prym wiodła czarownica wraz ze swoimi kotkami. Na pierwszoklasistów czekało kilka magicznych zadań, których wykonanie gwarantowało uznanie i akceptację ze strony starszych, obserwujących zdarzenie kolegów. Z pełnym poświęceniem, wynikającym z chęci przeżycia czegoś dotąd znanego jedynie z opowieści starszych kolegów, najmłodsi gimnazjaliści pokonywali dzielnie kolejne z prób.

 

IMG_0345

IMG_0355

Zwieńczeniem sprawdzianu odwagi było obcięcie kocich ogonów, które oznaczało przyjęcie do grona bawiących się uczniów. Po otrzęsinach wszyscy wkroczyli na parkiet. Imprezę od strony muzycznej poprowadzili: Mateusz Bryl i Szymon Kempiński.

Dziękujemy naszemu opiekunowi, a także paniom: Monice Adamskiej, Aleksandrze Jędruszek, Agnieszce Wolińskiej oraz panu Łukaszowi Pabisiakowi za opiekę podczas opisanej powyżej imprezy.

Wszystkim obecnym pierwszoklasistom gratulujemy odwagi!

Atmosferę otrzęsin z pewnością oddają zamieszczone zdjęcia.

 

Tekst: sekcja redakcyjna SU Gimnazjum

Zdjęcia: Rafał Goliński, Gabi Michalak