Nagroda dla SKO

Nagroda dla SKO

Udało się !!! To już nasza 4 nagroda w konkursie…

Ale od początku…..

Program Szkolnych Kas Oszczędności to najstarszy, największy i najbardziej innowacyjny program edukacji finansowej dla dzieci w Polsce. Co roku uczestniczące w nim szkoły mają okazję zaprezentować swoje osiągnięcia i zmierzyć się w rywalizacji o zwycięstwo.

Aktualnie w prowadzonym przez PKO Bank Polski programie SKO uczestniczy ok. 5 tys. szkół podstawowych z całego kraju (co trzecia szkoła w Polsce). W serwisie internetowym SKO swoje konta założyło już ok. 160 tys. dzieci, a oferta edukacyjna dociera do 1 miliona uczniów.

W organizowanym od niemal pół wieku konkursie, co roku bierze udział kilkaset szkół z całej Polski. Kolejne edycje odbywają się na szczeblu regionalnym oraz krajowym.

Konkurs dla Szkolnych Kas Oszczędności – edycja 2014/2015 ma na celu wyróżnienie placówek wychowawczych, które w programie SKO wykazały się największą aktywnością i pomysłowością.

Kronika, którą przedstawiliśmy z działalności SKO i wysłaliśmy do Warszawy, znalazła się w gronie wyróżnionych kronik. Na szczeblu regionalnym zdobyliśmy nagrodę III stopnia, tym samym na konto SKO wpłynie kwota 1000 zł.

Dziękujemy wszystkim SKO-wiczom…

To dzięki waszemu zaangażowaniu udało się wygrać….i to już czwarty raz z rzędu. ♥DZIĘKUJEMY ♥

Opiekunki SKO

Marzena Kłakulak-Kucała (kl. 1-3)

Małgorzata Michalska (kl. 4-6)