SKO-we ALE KINO w nieco innej formie

SKO-we ALE KINO w nieco innej formie

W tym roku nie udało się wyjechać na festiwal filmowy ALE KINO, ale mogliśmy obejrzeć go w szkolnych murach. Bardzo dziękujemy sponsorowi PKOBP, za wykupienie dostępu do platformy.

SKO-wicze z zapartym tchem wyczekiwali życzeń wypowiedzianych przez Angelę.
Film ANGEL, który mieliśmy możliwość obejrzeć, to zderzenie marzeń z rzeczywistością. Angela to nieśmiała, nieco gapowata dziewczyna, która nie potrafi stawiać na swoim. Pewnego razu w drodze do domu przytrafia jej się coś przedziwnego: potyka się, ale zamiast upaść na ziemię, unosi się w pięknej, mydlanej bańce. Kiedy bańka w końcu pęka, Angela znajduje śliczny zegarek. Szybko okazuje się, że znalezisko kryje pewną tajemnicę: sprawia, że wszystkie życzenia Angeli się spełniają!
Ale czy to daje szczęście?
Twórcy filmu „Angel podjęli temat pragnień dziecka. Mieć wszystko, czego się zapragnie, okazuje się przekleństwem. Dlaczego?
Angela i Kasia to przyjaciółki od dzieciństwa. Marzenia zapisują w notesie….Aż pewnego dnia Angela znajduje czarodziejski zegarek, który niczym „złota rybka” spełnia życzenia, kiedy Angela trzyma go w ręku. Jednak po  zrealizowaniu wymyślnych życzeń, przychodzą kłopoty, zwłaszcza, że Angela odkrywa swój sekret przed klasą, przez co staje się zakładniczką marzeń swoich koleżanek i traci przyjaciółkę.
Kiedy do Anieli dociera, że tak naprawdę, to odzyskanie tej przyjaźni jest jej największym marzeniem, okazuje się to dużo trudniejsze niż życzenie sobie stu pudełek z pizzą.
Jakie było zakończenie…?
Ten i inne filmy możecie obejrzeć w kinie online na platformie ALE KINO.

(Opis filmu pochodzi ze strony ALE KINO)