„Nocka w szkole” klasy Va i Vb

„Nocka w szkole” klasy Va i Vb

To był nasz debiut! Pierwsza nocka w szkole! Było SUPER!

13.03.2015 r. nauczycielki Marta Michalak i Beata Tomczak zorganizowały dla uczniów klasy Va i Vb imprezę integracyjną „Noc w szkole”. Zbiórka była od godziny 19.30 do 20.00. Piątoklasiści zaopatrzeni w śpiworki, karimaty, kocyki i podusie przychodzili do naszej kochanej Dwójeczki już od 19.00. Tak bardzo cieszyli się na pierwszą noc w szkole! Mamy dały całusy swoim dzieciom i życzyły kolorowych snów. A dzieci? Dzieci świetnie zorganizowały sobie miejsca do spania, jadły swoje ulubione przysmaki i pizzę zamówioną specjalnie na imprezę. Natalia Szymczak z Vb miała urodziny i z tej okazji jej zdolna i przesympatyczna mama upiekła dla dzieci przepyszny tort! Odśpiewano chóralne 100 lat!  Dziewczyny z Va ćwiczyły układ z aerobiku przy wsparciu „Jaśków” i całej klasy Va! Śmiechu było co niemiara! Nie zabrakło też filmu. Uczniowie obejrzeli film pt. „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Na lekcjach języka polskiego w kl. Va i Vb  p. B. Tomczak realizuje projekt edukacyjny pt. „ Czarodziejski świat Harrego Pottera”, więc uczniowie bardzo się ucieszyli z możliwości obejrzenia filmu na większym ekranie).

Hmm… Każdy zadałby pewnie pytanie: „Spaliście choć trochę?”. Trudno powiedzieć….  Niektórzy tak, niektórzy może godzinkę… Nieważne! Ważne były wspólne pogaduchy, śmiechy, nocny spacer po szkole i wzajemne straszenie się DUCHAMI!

Wczesnym rankiem nasi wspaniali uczniowie posprzątali sale i korytarze.

Szkoda, że ten wspólnie spędzony czas tak szybko nam minął 🙁  Niewyspani i zmęczeni, ale za to BARDZO ZADOWOLENI wróciliśmy do domów.