Mamy to! Złoto dla Dwójki w Olimpiadzie PPL!

Mamy to! Złoto dla Dwójki w Olimpiadzie PPL!

Co się działo! Co za emocje! Uczniowie klas 2–3 SP nr 2 pokazali, że nie mają sobie równych i… zdobyli I miejsce w Olimpiadzie PPL!

Były skoki, biegi, myślenie, współpraca i… jeszcze więcej zabawy! A wszystko to dzięki naszej super ekipie wsparcia: Ewelinie K., Magdalenie G. i Kindze A. – mistrzyniom organizacji, motywacji i dobrego humoru!

A oto nasza superdrużyna marzeń:

Natan Jędrzejczak,

Oskar Graczyk,

Kajetan Konieczny,

Kacper Rusinek,

Leon Pomieciński,

Michał Chytrowski,

Szymon Grobelny,

Michał Staniszewski,

Amelia Joachimiak,

Łucja Walendowska,

Lena Gomułka,

Kaja Szymoniak,

Alicja Kołaska,

Oliwia Rutkowska,

Zuzanna Matłoka,

Maciej Abramowicz,

Seweryn Bugajny,

Oliwia Witczak

Gratulujemy naszym młodym mistrzom – pokazaliście klasę, siłę i… dużo radości!

Dwójka górą!

E. Kuczyńska