Konkurs plastyczny „Jak widzę moje miasto”

Konkurs plastyczny „Jak widzę moje miasto”

Nagrodę główną otrzymali też uczniowie naszej szkoły:

Agata Wolińska z klasy IVa i Michał Świątek z klasy IVb. Gratulujemy!

15 lutego 2017 r. w Muzeum Regionalnym w Pleszewie odbyło się otwarcie wystawy podsumowującej konkurs plastyczny pt. „Jak widzę moje miasto”. Konkurs, przeznaczony dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Pleszew, został zorganizowany przez Pleszewskie Towarzystwo Kulturalne na potrzeby projektu pn. „Rewitalizacja miasta Pleszewa”. Zadaniem uczestników było przygotowanie prac plastycznych prezentujących wizję przyszłości siedmiu miejsc znajdujących się na terenie Pleszewa.

W grupie siedmiu uczniów, którym Komisja Konkursowa przyznała nagrody główne, znalazła się Agata Wolińska z klasy IVa i Michał Świątek z klasy IVb.  Zestawy plastyczne, które otrzymali, z pewnością pozwolą im rozwijać zdolności plastyczne.

P1160742

Prace zwycięzców, podobnie jak wyróżnionych uczniów, a są to: Weronika Jędrusiak z kl. VIa, Nikola Kozak i Maja Krawczyk z kl. VId, Olaf Pera z kl. VIc, Jakub Pietrzak z kl. IVb, Dominika Szymendera i Wiktoria Wojtkowiak z kl. IVc oraz Lena Zięciak i Łukasz Szymczak z kl. Vc, zostały wyeksponowane na wystawie pokonkursowej.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy sukcesów w następnych konkursach.

P1160661

P1160659

 

tekst: S. Giza

zdjęcia: Muzeum Regionalne w Pleszewie