Jenerowicz SHOW!

Jenerowicz SHOW!

W ramach cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi naszą świetlicę  odwiedził pan Sławomir Jenerowicz półfinalista programu „Mam talent”, a także komik i iluzjonista. Zapewnił naszym uczniom mnóstwo wrażeń wprowadzając ich w świat magii i iluzji, a przede wszystkim w bardzo dobry nastrój. Występ budził wśród uczniów ogromne emocje i podziw dla talentu naszego gościa. Największą atrakcją było:  włożenie ręki w szklaną szybę, tańczący stolik, latająca w powietrzu różdżka, zmieniające się kolory pod wpływem magicznego pyłu i wiele innych wspaniałych atrakcji. Wszyscy bawili się znakomicie. Na zakończenie występu mogliśmy usłyszeć przepiękną muzykę płynącą z dźwięku dzwonków. Nasi uczniowie wyszli ze spotkania napełnieni dawką radości, uśmiechu i pozytywnej energii. Występ podbił serca wszystkich uczestników. Licznie zgromadzeni uczniowie w naszej świetlicy nagrodzili naszego gościa gromkimi brawami i zaprosili na następne spotkanie. Na koniec uczniowie mieli możliwość zdobycia pamiątkowego autografu od naszego gościa.

Pani kierownik świetlicy i wychowawczynie świetlicy podziękowały panu Sławkowi za niezwykły występ, dobre serce i uśmiechy na twarzach dzieci. Spotkanie to było dla nas wszystkich niezwykłym przeżyciem i wspaniałą przygodą.

Nasza świetlica od lat kontynuuje cykl spotkań z ciekawymi ludźmi i zaprasza do współpracy osoby o nietuzinkowych pasjach.

 

tekst: Kazimiera Kulza, Marta Łyskawka,  zdjęcia: Magdalena Machowska