IV a w Toruniu

IV a w Toruniu

W piątek 22.05.26 uczniowie klasy 4a uczestniczyli w wycieczce do Torunia.

Po przyjeździe rozpoczęliśmy zwiedzanie toruńskiej starówki. Spacerując po urokliwych uliczkach zobaczyliśmy Ratusz , Krzywą Wieżę oraz pomnik Mikołaja Kopernika. Weszliśmy też na Wieżę , skąd podziwialiśmy panoramę Torunia.

Dużą atrakcją okazały się warsztaty piernikarskie. Każdy mógł własnoręcznie przygotować pierniki , które później zabraliśmy do domu.

Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do domu.

Tekst i zdjęcia: E. Kłakulak