
IV a w Toruniu
W piątek 22.05.26 uczniowie klasy 4a uczestniczyli w wycieczce do Torunia.
Po przyjeździe rozpoczęliśmy zwiedzanie toruńskiej starówki. Spacerując po urokliwych uliczkach zobaczyliśmy Ratusz , Krzywą Wieżę oraz pomnik Mikołaja Kopernika. Weszliśmy też na Wieżę , skąd podziwialiśmy panoramę Torunia.
Dużą atrakcją okazały się warsztaty piernikarskie. Każdy mógł własnoręcznie przygotować pierniki , które później zabraliśmy do domu.
Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do domu.
Tekst i zdjęcia: E. Kłakulak











