Drzwi otwarte- relacja

Drzwi otwarte- relacja

22 lutego 2022 roku naszą szkołę odwiedzili ważni goście- przedszkolaki ze swoimi Rodzicami. Podczas gdy Rodzice uczestniczyli w spotkaniu z Dyrekcją szkoły, nasi przyszli uczniowie (mamy taką nadzieję) zostali podzieleni na 5 grup i pod opieką nauczycielek edukacji wczesnoszkolnej zwiedzali sale szkolne i brali udział w wielu różnych zajęciach. Czekał na nich teatrzyk Kamishibai, ścieżka sensoryczna dla małych stóp, kodowanie na dywanie czy multimedialne zabawy z językiem angielskim. Pani Ewelina zaprosiła dzieci w świat eksperymentów, a u Pani Ewy dzieci słuchały bajki ilustrowanej kolorami mieszanymi przez ich starszych kolegów. Każda grupa dzieci odwiedziła również świetlicę szkolną, gdzie mogła rozładować swoją energię grając w gry na magicznym dywanie a także rozwiązywała zagadki w Pokoju Zagadek- Escape Room.

Pomimo lekkiego stresu towarzyszącego sześciolatkom na początku,  wizyta w szkole zakończyła się z uśmiechami na buziach.

Serdecznie dziękujemy Dzieciom i ich Rodzicom za odwiedziny! Mamy nadzieję, że zobaczymy się we wrześniu już nie z przedszkolakami, ale z dumnymi pierwszoklasistami!!