Uczniowie nagrodzeni w konkursie „Mój wymarzony zawód”

Uczniowie nagrodzeni w konkursie „Mój wymarzony zawód”

Dziś odbyło się podsumowanie konkursu „Mój wymarzony zawód”, zorganizowanego przez doradcę zawodowego Romanę Adamek oraz Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie. Uczestnicy mieli okazję gościć w siedzibie urzędu, gdzie ogłoszono wyniki i wręczono nagrody.

Wyniki konkursu:

I miejsce:

• Zuzanna Jaszczur, kl. 1b

II miejsce:

• Zofia Kolan, kl. 1c

III miejsce:

• Zofia Żakowska, kl. 2b

Wyróżnienia:

• Oliwia Szatkowska, kl. 2b

• Bruno Kunc, kl. 2b

• Tymon Nowaczyk, kl. 2b

• Stefan Borowicz, kl. 2b

• Bruno Konieczny, kl. 2b

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu oraz dziękujemy za zaangażowanie i kreatywne przedstawienie swoich wymarzonych zawodów. Do zobaczenia za rok.

Tekst: R. Adamek,

Zdjęcia: K. Adaszak