
Uczniowie nagrodzeni w konkursie „Mój wymarzony zawód”
Dziś odbyło się podsumowanie konkursu „Mój wymarzony zawód”, zorganizowanego przez doradcę zawodowego Romanę Adamek oraz Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie. Uczestnicy mieli okazję gościć w siedzibie urzędu, gdzie ogłoszono wyniki i wręczono nagrody.
Wyniki konkursu:
I miejsce:
• Zuzanna Jaszczur, kl. 1b
II miejsce:
• Zofia Kolan, kl. 1c
III miejsce:
• Zofia Żakowska, kl. 2b
Wyróżnienia:
• Oliwia Szatkowska, kl. 2b
• Bruno Kunc, kl. 2b
• Tymon Nowaczyk, kl. 2b
• Stefan Borowicz, kl. 2b
• Bruno Konieczny, kl. 2b
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu oraz dziękujemy za zaangażowanie i kreatywne przedstawienie swoich wymarzonych zawodów. Do zobaczenia za rok.
Tekst: R. Adamek,
Zdjęcia: K. Adaszak



















