
Dwójka na EkoRajdzie z okazji Dnia Dziecka
Wspaniały Dzień Dziecka uczniów Pleszewskiej Dwójki!
Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas drugich i trzecich edukacji wczesnoszkolnej z wzięli udział w wyjątkowym świętowaniu, które zostało zorganizowane na terenie pleszewskich Plant.
Na drugoklasistów i trzecioklasistów czekało mnóstwo atrakcji. Dzieci chętnie uczestniczyły w różnorodnych animacjach, grach ruchowych oraz kreatywnych warsztatach, a organizatorzy zadbali o wiele innych zabaw i miłych niespodzianek. Dużą radość sprawiły najmłodszym przygotowane pyszności – tradycyjna wata cukrowa, popcorn oraz pyszny poczęstunek w formie smażonej kiełbaski.
Wszystkie dzieci wróciły do szkoły niezwykle szczęśliwe, pełne niezapomnianych wrażeń i z szerokimi uśmiechami na twarzach. To był dzień pełen magii, radości i wspólnie spędzonego czasu, który na dług. Serdecznie dziękujemy organizatorom za przygotowanie tak wspaniałego i pełnego atrakcji dnia.
Tekst: E.Borkowska
Zdjęcia: N. Przybylska, J. Nowacka, E.Borkowska, E. Musiał











